KOŁOBRZEG - PODCZELE

Mieszkania z widokiem na morze!

Opis oferty

Podczele to malowniczo zlokalizowana dzielnica Kołobrzegu, położona w bardzo bliskiej odległości od piaszczystej plaży, od głównej zabudowy miejskiej oddzielona rozległym pasem Lasu Kołobrzeskiego. Dominuje tutaj zabudowa mieszkalna, powstają osiedla gwarantujące swoim mieszkańcom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Otoczenie zieleni i sąsiedztwo morza sprawia, że Podczele jest doskonałym miejscem by zrelaksować się po ciężkim dniu pracy czy aktywnie spędzić czas z rodziną, korzystając z największego systemu tras rowerowych w Polsce!

Nowa inwestycja deweloperska, zakładająca budowę osiedla składającego się z pięciu budynków mieszkalnych, oferuje swoim przyszłym mieszkańcom nie tylko odpoczynek w zacisznym środowisku, ale również doskonałą infrastrukturę osiedla – basen kryty i dwa baseny otwarte, salę fitness wraz z bawialnią dla najmłodszych oraz dużą przestrzeń rekreacyjną, przeznaczoną pod plac zabaw. To wszystko oddalone o jedyne 10 min jazdy autem od centrum Kołobrzegu! Do dwóch istniejących już budynków mieszkalnych zostaną dobudowane kolejne dwa w 2017 roku, oraz ostatni - w 2019 roku. W tym roku oddano do użytku strefę rekreacji – baseny i sala fitness czekają już na amatorów aktywności fizycznej.

Budynki mieszkalne zostały zaprojektowane w niezwykle funkcjonalny sposób, pozwalając na szerokie pole aranżacji przestrzeni; a duży wybór lokali – mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 35 m2 do dwupoziomowych o powierzchni ponad 80 m2 – pozwala na dobór nieruchomości według indywidualnych potrzeb.

Developer oferuje swoim klientom mieszkania wykończone pod klucz – w pokojach m.in. panele firmy KRONOPOL, drzwi wewnętrzne firmy POL SKONE; w łazience na podłodze płytka drewnopodobna firmy RAGNO, na ścianach glazura w kolorze białym; biały montaż, baterie umywalkowe oraz prysznicowe firmy GROHE. 

Jeśli chcesz mieszkać w okolicy pełnej spokoju i ciszy oraz uciec od miejskiego zgiełku to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ponadto na osiedlu znajduje się poczta, przychodnia lekarska, sklepy spożywcze, restauracja oraz szkoła. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Kołobrzegu.

Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość wynajmu mieszkań przez cały rok – profesjonalna firma zajmie się zarządzaniem i najmem Twojego mieszkania oraz jego reklamą.