OSIEDLE NAD ROZLEWISKIEM

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

Opis oferty

Szukasz miejsca, z którego wszędzie jest blisko? Potrzebujesz rozkładowego, wygodnego mieszkania dla swojej rodziny? Jeśli tak – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pięknie zaprojektowany budynek, składający się z trzech połączonych ze sobą segmentów, z podziemną halą garażową oraz czterema kondygnacjami nadziemnymi – położony w doskonałej lokalizacji, kilkaset metrów od CH Atrium oraz Wodnej Doliny, ze świetnym dostępem do komunikacji miejskiej. Wygodnie zaprojektowane wnętrza, pełne naturalnego światła, kameralne klatki schodowe – po kilka mieszkań na piętrze, cztery cichobieżne windy, naziemny parking do dyspozycji – to wszystko w obrębie jednego, zamkniętego osiedla, dostępnego tylko dla mieszkańców! Na parterze mieszkania z ogródkami – dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek wśród zieleni, na trzecim piętrze mieszkania dwupoziomowe – dla amatorów dużych metraży i niestandardowych pomieszczeń.

W budynku znajdować się będzie 71 lokali mieszkalnych, 68 miejsc w hali garażowej oraz 16 miejsc na parkingu zewnętrznym.

Każdy znajdzie coś dla siebie – serdecznie zapraszamy do naszego biura!