KOŁOBRZEG - GRZYBOWO

Apartamenty 200m od plaży

Opis oferty

Inwestycja zlokalizowana w Kołobrzegu 200m od plaży i 6km od centrum Kołobrzegu.

Realizacja inwestycji ma wypełnić istniejącą niszę i przygotować ofertę dla klientów, którzy cenią sobie ciszę, kameralność, intymność i wypoczynek w niezatłoczonych obiektach i oblężonych plażach.

Obiekt będzie posiadał 35 apartamentów o wielkości od 30 do 45m2 i 2 mieszkania do 60m2. Każdy apartament posiada własne niezależne wejście z klatki schodowej, łazienkę i aneks kuchenny. W obiekcie znajdzie się również winda. Lokale będą sprzedawane w standardzie "pod klucz" czyli z wykończonymi podłogami, pomalowanymi ścianami i wykończonymi łazienkami.

Istnieje możliwość zakupu apartamentu pod wynajem, z prognozowanym zyskiem z wynajmu (wynajem przez zewnętrzną profesjonalną firmę bądź bezpośrednio przez właściciela apartamentu) jak i również zakup mieszkania lub apartamentu na własny użytek. Inwestor zapewni usługę administracji i zarządzania nieruchomością aby właściciele mieli pewność, że obiekt jest zadbany, strzeżony, a wszystkie koszty wspólne właściwie rozliczone. W tym celu zostanie powołana Współnota Mieszkaniowa i przekazana w zarządzanie Zarządcy Nieruchomości. Klient kupując apartament jako inwestycje pod wynajem lub jako "swój drug dom" nie martwi się o jego wyposażenie. Zostaną przygotowane projekty aranżacji wnętrz, do wyboru przez klienta. Inwestor zajmie się wyposażeniem, logistyką mebli i urządzeń, włącznie z wyposażeniem apartamentów w takie elementy jak ręczniki, naczynia itd.