Oferta nr 400347 - mieszkania / sprzedaż

Dane oferty

Cena:
miejscowość:

Nowe mieszkanie na parterze z ogródkiem!

Zakup mieszkania bezpośrednio od developera bez podatku PCC.

Nowe, wykończone mieszkanie zlokalizowane w budynku, którego budowa zakończyła się w maju 2018 roku. Mieszkanie nie jest zamieszkałe. Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, z którego bezpośrednio wychodzi się na taras i do ogrodu oraz dwóch pokoi sypialnych, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Wystawa okien północna, południowa i wschodnia. Czynsz miesięczny do wspólnoty wynosi 439,82 zł w tym eksploatacja, fundusz remontowy, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości, prognoza na 7m3 zimnej wody i 3 m3 ciepłej.

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej.

Lokalizacja w dogodnym punkcie oraz stały, niczym nieograniczony dostęp do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji gwarantuje wygodę i komfort.
Oglądanie nieruchomości po umówieniu z pośrednikiem - nr licencji zawodowej 21517.

Dodatkowo każdy klient może w naszym biurze zbadać swoją zdolność kredytową , uzyskać kredyt hipoteczny na zakup inwestycji , ubezpieczyć nieruchomość . Wszystkie te działania skrócą okres finalizacji transakcji . Dostępność wszystkich ofert na naszej stronie www.partnernieruchomosci.com.

Więcej informacji

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.