Oferta nr 40063 - domy / sprzedaż

Dane oferty

Cena:
miejscowość:

Kameralna dzielnica Koszalina nieopodal jeziora Jamno. Duży dom jednorodzinny z dodatkowym, odrębnym mieszkaniem dwupokojowym 42 mkw w przyziemiu i z garażem. Działka zagospodarowana, ogrodzona z drzewami owocowymi i ozdobnymi. Na parterze salon z dużymi oknami, kuchnia, pokój-gabinet i wc. Na I piętrze dwie duże sypialnie (jedna z garderobą) pokój kąpielowy z oknem wyposażony w wc, wannę oraz w kabinę prysznicową. Poddasze to dwa pokoje w tym jeden duży. Mieszkanie w pełni urządzone, mogą pozostać wszystkie meble i wyposażenie kuchni. Dom wymaga odświeżenia ewentualnie modernizacji wg własnego uznania. Ogrzewanie z pieca na gaz. Koszty utrzymania w okresie zimowym około 700 zł/miesięcznie prąd, woda, gaz, śmieci. Dom i mieszkanie są obecnie wynajmowane.
Dodatkowo każdy klient może zbadać w naszym biurze swoją zdolność kredytową , uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości , ubezpieczyć nieruchomość . Wszystkie te działania skrócą okres finalizacji transakcji . O ofertę można pytać 7 dni w tygodniu od godziny 8 do 20 . Dostępność wszystkich ofert na naszej stronie www.partnernieruchomosci.com

Więcej informacji

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.