Oferta nr 400780 - mieszkania / sprzedaż

Dane oferty

Cena:
miejscowość:

Kupujący zwolniony z podatku PCC 2%.

Mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu 500 metrów od plaży.Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 35 000,00 PLN.

Bardzo atrakcyjne mieszkanie narożne z balkonem i cichobieżną windą na 1 piętrze w nowowybudowanym w 2015 roku bloku.

Na mieszkanie o powierzchni 40,38 m2 składają się:
- salon z aneksem kuchennym i przedpokojem - 23,37 m2,
- sypialnia - 9,86 m2,
- łazienka z wc - 4,82 m2,
- schowek 2,33 m2.

Powierzchnia balkonu - 7,92 m2.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie sprzedawane razem z wyposażeniem: m.in. kuchnia pod wymiar z piekarnikiem, lodówką, zlewem dwukomorowym, łóżkiem w sypialnii, wanną.Na ścianach gładź gipsowa, w łazience oraz aneksie terakota, w pokojach panele, okna PCV, drzwi antywłamaniowe.

Osiedle strzeżone, ogrodzone - zamknięte, na którym znajdują się 2 nowe bloki, drogi wewnętrzne oraz zadbany pas zieleni.

Mieszkanie ze względu na swoją lokalizację idealnie nada się na późniejszy wynajem. Sprzedający deklaruje możliwość wystawienia faktury VAT 8%.

Czynsz ok. 300zł + prąd. Dodatkowo każdy klient może w naszym biurze zbadać swoją zdolność kredytową , uzyskać kredyt hipoteczny na zakup inwestycji , ubezpieczyć nieruchomość . Wszystkie te działania skrócą okres finalizacji transakcj. Dostępność wszystkich ofert na naszej stronie www.partnernieruchomosci.com .

Więcej informacji

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.